Strona 1 z 1

Psycholog

: 19 mar 2020, 18:55
autor: gruszkama
Czy mamy tutaj osoby które kiedykolwiek korzystały z pomocy psychologa? na stronie jaką jest http://poradniasalomon.com.pl znalazłam poradnie która mogłaby mi pomóc w mojej przypadłości. Nie okazuje w ogóle współczucia, czuję się wypruta z uczuć. Czy ktoś z was miał podobne doświadczenia?

Re: Psycholog

: 11 maja 2020, 8:28
autor: firt
Sama korzystam z pomocy psychologa, bo jednak życie dało mi w kość i trudno mi było samej sobie ze wszystkim poradzić. Chodzę do Pracowni Psychologicznej Kontra w Garwolinie https://www.kontra-garwolin.pl/oferta.html, gdzie zajmuje się mną bardzo kompetentny i rzetelny psycholog. Ogrom pomocy jaki tam dostałam jest niesamowity, jest ze mną coraz lepiej, czuję się świetnie i nawet teraz, w tych trudnych czasach nie załamuję się i daję radę, polecam.

Re: Psycholog

: 13 maja 2020, 15:44
autor: maki
Ja chodziłam do psychologa w Bydgoszczy, a konkretniej do Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuty Jaskólskiej https://www.psycholog-bydgoszcz.net/. Niestety miałam wiele problemów z poradzeniem sobie z problemami, po ślubie jakoś wszystko tez między mną a mężem się zmieniło, miałam nową pracę, i stres mnie immobilizował. Pani de bardzo mi pomogła, potrzebowałam terapii i sesje z nią niesamowicie odmieniły moje życie. Problem był we mnie i teraz już wiem jak sobie z nim radzić, bardzo ją polecam.

Re: Psycholog

: 13 maja 2020, 15:50
autor: dzer
Ja miałam depresję i nie chodziłam do psychologa, ale do psychiatry w prywatnym gabinecie psychiatrycznym w Warszawie na Grochowskiej http://psychiatria.waw.pl/. Ja tam trafiłam już w bardzo złym stanie, pracowałam zdalnie, nie wychodziłam z pokoju, izolowałam się od ludzi, bo wśród nich, a później nawet sama ze sobą czułam się źle i nie miałam siły jeść czy wstać z łóżka. To był bardzo trudny czas, ale na szczęście pewnego dnia pomyślałam, że muszę coś zmienić i udałam się psychiatry. panią dr Urszulę Sadłowską bardzo polecam, pomogła mi wyjść na prostą i znowu cieszyć się życiem.

Re: Psycholog

: 22 maja 2020, 13:43
autor: kozi44
jeśli szukasz namiaru na dobrego psychologa to ja ze swego doświadczenia polecam p. Olę Mroczko. To świetny coach i specjalista. W swojej pracy pomogła wielu ludziom, którzy dzięki niej odnaleźli swoją drogę życiową. P. Ola jest świetną trenerką, towarzyszy w budowaniu wewnętrznej równowagi, w jej publikacjach znajdziesz różne gry dla par, karty potrzeby nvc Bardzo zachęcam do kontaktu z nią

Re: Psycholog

: 21 cze 2020, 23:01
autor: żabka
A mnie potrzebny jest psycholog dziecięcy warszawa, czy polecicie mi kogoś sprawdzonego? Moje dziecko jest jakieś wycofane, boi się różnych kontaktów oraz zabaw z rówieśnikami etc. Chciałabym to skonsultować z dobrym psychologiem. Ponoć poradnia https://poradnia-harmonia.pl/psycholog- ... -warszawa/ jest bardzo dobra, to prawda?

Re: Psycholog

: 30 cze 2020, 21:36
autor: jol879
Moim zdaniem najtrudniej wszystko wygląda w przypadku dzieci i młodzieży. Jednak, kiedy zauważymy coś niepokojącego w zachowaniu dziecka, warto zacząć działać jak najwcześniej. Na stronie: https://alamama.pl/ dostępny jest psycholog blog, który warto przeglądać. Na pewno sporo się z niego dowiesz.

Re: Psycholog

: 04 sie 2020, 13:57
autor: wadzinska
Mi wizyty u psychologa akurat nie pomogły, ale miło się zaskoczyłam metodami pana https://janpawlak.pl/ który specjalizuje się w medycynie holistycznej i po kilku sesjach udało mi się całkowicie odciąć od negatywnej energii przez co otworzyłam się na świat i pozbyłam wielu swoich kompleksów.

pokrowce na wersalki ikea

Re: Psycholog

: 01 wrz 2020, 8:01
autor: kozi44
Słuchajcie, a czy ktoś z was korzystał może kiedyś z usług psychologa online? Ja od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam. Takie usługi znalazłem na przykłąd tutaj https://wetalk.pl/ . Może ktoś z was też korzystał z takiej terapii i mógłby mi powieedzieć coś więcej na jej temat?

Re: Psycholog

: 09 wrz 2020, 17:42
autor: fherman
Przy przeprowadzaniu badań neuropsychologicznych ocenia się szeroko pojęte funkcje poznawcze i emocjonalne, a w przypadku osób starszych również poziom samodzielności.

_______________________________________________
badanie neuropsychologiczne

Re: Psycholog

: 19 wrz 2020, 20:19
autor: marilka
Chodzę do psychologa, bo mam zaburzenia odżywiania. Trudno mi to było przyznać, ale moje love-hate relationship z jedzeniem nie było tylko małym problemem, moje wahania wagi też bardzo negatywnie wpływały na moje życie i psychikę. Dlatego poszłam na terapię do psychologa w Bydgoszczy, a konkretniej do Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuty Jaskólskiej https://www.psycholog-bydgoszcz.net/obs ... nosci.html. Tam pracowałam nad sobą, obecnie już normalnie jem, jest ze mną o niebo lepiej, a przy tym wciąż nie zakończyłam leczenia. Nie chcę się poddać i wrócić do dawnych nawyków, bo wiem, że jeszcze nie jestem całkowicie zdrowa. Psychologa polecam serdecznie, otrzymałam tam profesjonalną pomoc, która jest niezastąpiona.

Re: Psycholog

: 22 wrz 2020, 22:26
autor: Rozalia44
Ja korzystałam i świetnego psychologa znalazłam tutaj https://najlepszeterapie.pl/kategoria/psychologowie/ bardzo mi pomógł, chociaż sama myślałam, że jestem w sytuacji bez wyjścia i że już mi nikt nie może pomóc. Ale Pan psycholog stanął na wysokości zadania i bardzo mi pomógł.

Re: Psycholog

: 29 paź 2020, 19:00
autor: kaśka
Warto iść do naprawdę dobrego specjalisty, który pomoże rozwiązać różne problemy. Trzeba bowiem przed taką osobą się otworzyć i opowiedzieć o tym, co nas dręczy. Świetnych specjalistów znajdziecie w Klinikach Psychomedic w Warszawie. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ można się zarejestrować na wizytę. Trzeba jednak pamiętać, aby regularnie chodzić na wizyty.

Re: Psycholog

: 02 lis 2020, 17:34
autor: gishuu
Z tym psychologiem to temat tabu trochę i chodzi tu o mojego przyjaciela.... ostatnio zaczął się dziwnie zachowywać tak jakby miał jakieś lęki i fobie, nie wychodzi do nas i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Nawet notatki z wykładu https://notatek.pl/zaburzenia-lekowe-w- ... -omowienie na ten temat czytałem i wydaje mi się, że psycholog powinien mu pomóc. Jak delikatnie mu zaproponować wizytę u specjalisty?

Re: Psycholog

: 04 lis 2020, 13:29
autor: annaw
Moim zdaniem warto pomyśleć o takiej opcji jak właśnie rozmowa z psychologiem. Zobaczcie sami, co do zaoferowania ma psycholog, seksuolog Warszawa Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . Polecam z własnego doświadczenia.

Re: Psycholog

: 19 lis 2020, 17:58
autor: kusia
Wielu osobom wydaje się, że nie potrzebują pomocy psychologicznej czy też psychiatrycznej, że sami poradzą sobie z problemami.. ale to nieprawda! Widzę to sama po sobie! 2 lata męczyłam się z depresją, dopiero dzięki pomocy specjalistom z Psychomedic https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ udało mi się wyjść na prostą i zażegnać dawne problemy.

Re: Psycholog

: 23 lis 2020, 23:32
autor: ryśka02
Jeśli zmagacie się z problemami takimi jak uzależnienia, depresja, alkoholizm lub bezsenność, to polecam zdecydowanie skorzystać ze wsparcia psychologa. Taka pomoc jest nieoceniona przy tego typu problemach - często już rodzina czy przyjaciele nie są w stanie nam pomóc i powinniśmy udać się do profesjonalistów. Znajdziecie ich m.in. w https://virtus.bialystok.pl/osrodek-lec ... en-oferta/ - korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona, sprawnie pomogli mi uporać się z bezsennością.

Re: Psycholog

: 19 gru 2020, 19:04
autor: KamilaTŁ
Jeżeli mamy taki właśnie problem to warto korzystać z pomocy specjalistów. Ja miałem problem natury seksualnej i zgłosiłem się o pomoc do seksuologa z tego gabinetu http://narozdrozu.eu/ z powodu natrętnych chęci oglądania filmów pornograficznych a co za tym idzie nie byłem w stanie już normalnie funkcjonować w realnej sferze seksualnej. uczestniczę w terapii i jest już dużo lepiej.

nici aptos

Re: Psycholog

: 28 lut 2021, 9:07
autor: Dżesika
Oczywiście, że tak! Przecież w takich sytuacjach powinniście otworzyć się na pomoc innych ludzi. Chyba najrozsądniej byłoby po prostu wesprzeć się rozmową z psychologiem, który faktycznie będzie w stanie Was zrozumieć. Klinika PsychoMedic.Online ma w swoim składzie odpowiednie osoby, dlatego też jeśli szukacie porady internetowej, to jak najbardziej warto byłoby się z nimi umówić i przegadać temat.

Re: Psycholog

: 17 mar 2021, 9:33
autor: Słonk0
Szybko dzisiaj mamy możliwość znaleźć wszystko do kupienia w internecie i także małe torebki są mi konieczne do różnych kreacji. Bardzo dobrze, że można je tak łatwo znaleźć i zamówić. Kupujecie przez internet wszystkie produkty? Jest to na pewno wygodne.

Re: Psycholog

: 20 mar 2021, 19:14
autor: jull
Nie bezpośrednio, ale moja córka chodzi na psychoterapię do Centrum Badań Psychologicznych Kierowców http://pracowniapsychologii.net/terapia ... ologiczna/ w Kotlinie. Powiem szczerze, że zawsze starałam się ją wspierać, ale w szkole była szykanowana z niewiadomych powodów i jej poczucie własnej wartości spadło do minimum. Czasami rodzic sam nie jest w stanie pomóc dziecku i dlatego teraz ona pracuje nad sobą z pomocą .psychologa. Jest już całkiem dobrze, bo córcia coraz częściej się uśmiecha i faktycznie mówi o sobie, chwali się osiągnięciami w szkole, nawet nauczyciele zauważyli poprawę. Oprócz tego wszystkiego, bardzo fajne jest to, że wizyty u tego psychologa możemy sobie wygodnie ustalić, nie ma z tym problemu.

Re: Psycholog

: 06 kwie 2021, 23:22
autor: MarylŚ
Zdecydowanie przy problemach psychologicznych psychoterapeuta to bardzo sensowne rozwiązanie. Nie ma co się krępować, tylko trzeba korzystać, tak jak leczy się ciało tak i trzeba leczyć psychikę jeśli ona tego wymaga. Poniżej w linku macie właśnie ten temat poruszony https://www.otopsychologia.pl/artykul/k ... znej-89328 Na tym portalu znajdziecie również bazę adresową przeróżnych lekarzy psychiatrów, terapeutów, psychologów i lokalizacje placówek medycznych w całej Polsce, także z łatwością znajdziecie coś położonego w pobliżu waszego miejsca zamieszkania.

Re: Psycholog

: 25 cze 2021, 11:14
autor: Besteś
Ja korzystam z pomocy psychologa online wetalk i bardzo jestem zadowolony z efektów jak i z komfortu komunikacji online. Bardzo szybko i codziennie jestem w stanie otrzymać wsparcie mojego psychologa w formie tekstowej. Nie muszę nigdzie jeździć, proste i wygodne rozwiązania są najlepsze.

Re: Psycholog

: 28 cze 2021, 14:28
autor: różowa
Długo już czuję się zupełnie bezradna, bez poczucia jakiegokolwiek szczęścia i wreszcie doszło do mnie, że tak nie powinno być. Dlatego poszukałam informacji o jakichś specjalistach, do których mogłabym się udać. Mój pierwszy wybór był najlepszy. Chodzę do doktora Dariusza Rudasia w Krakowie i mamy już ustalony plan działania.

Re: Psycholog

: 16 wrz 2021, 11:03
autor: Mayhem
Odpowiedni psycholog jest w stanie zdziałać cuda i nie można bagatelizować problemów które się pojawiają. Wybranie się do odpowiedniego specjalisty jest kluczowe. Na stronie https://www.psyche-balans.pl/terapia/te ... ywidualna/ można znaleźć informacje na temat terapii, która będzie wam w stanie pomóc.

Re: Psycholog

: 12 lis 2021, 13:57
autor: LuchaMalencja
Są takie sytuacje w życiu, w których pomoc psychologiczna jest niezbędna i warto z niej skorzystać, nie wykluczając oczywiście farmakoterapii, jeśli jest potrzebna. U mnie zdiagnozowana depresja i nerwica lękowa spowodowały, że zupełnie przestałam panować nad swoim życiem. Zdecydowałam się najpierw na wizytę u psychiatry i po 2 miesiącach zażywania leków poszłam na terapię. Jako, że mieszkam w Katowicach to tutaj polecono mi gabinet Joanny Majdy-Kostrz https://psychoterapiakatowice.pl/psycho ... -depresji/ Jestem zadowolona, bo mam już efekty. Dużo łatwiej mi się żyje i mniej emocjonalnie podchodzę do otaczającej mnie rzeczywistości.

Re: Psycholog

: 03 sty 2022, 11:02
autor: Marrriż
Najważniejsze to zrozumieć swój problem i przede wszystkim dać sobie pomóc. Ja jestem uzależniona od zakupów i jest to uzależnienie behawioralne i powiem wam, że było mi bardzo trudno i do tej pory moja rodzina spłaca moje długi, które zaciągnęłam na zakupy. Dobrze, że moja znajoma i siostra w porę mi pomogły bo nie wiem jak mogło by się to skończyć. Po długich perturbacjach zdecydowałam się na leczenie w ośrodku https://terapiawenus.pl/zachowania-behawioralne/ w Warszawie i powiem wam, że dziękuję im do dziś za pomoc. Dzięki terapii zrozumiałam, że zmagałam się z ogromnym problemem.