Strona 1 z 1

noclegi nad morzem

: 15 paź 2021, 20:42
autor: Milan
Jakie noclegi nad morzem możecie polecić? Najlepiej w Krynicy Morskiej, ale nie jest to warunek konieczny, chociaż najbardziej bym chciała własnie tam. Polećcie mi coś proszę ;)

Re: noclegi nad morzem

: 16 gru 2021, 11:03
autor: Moniźć
Jeżeli szukacie dobrego hotelu w słupsku to ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta hotelu, który mieści się w Słupsku. Hotel http://www.przymorze.com.pl/kontakt oferuje przytulne pokoje w hotelach Staromiejskim i Zamkowym są przestronne i wytwornie urządzone Często bywam w tych stronach i nie wyobrażam sobie , żebym wynajmowała nocleg gdzieś indziej bo w tym hotelu mam wszystko co potrzebuję. Polecam przyjechać w okresie świątecznym bo maja bardzo fajną ofertę https://www.facebook.com/Przymorze-Hote ... 4525675290.

Re: noclegi nad morzem

: 04 sty 2022, 18:57
autor: pultin
Tyle fajnych noclegów jest nad polskim morzem, że aż ciężko tak naprawdę coś polecić. W tym aspekcie istnieje klęska urodzaju. Najlepiej będzie, jak sam znajdziesz firmę, która spełni wszystkie twoje założenia. Pod tym linkiem masz między innymi bazę noclegów z całego kraju: https://welcome2poland.eu/firmy/pomorsk ... 20prywatne Ja nie raz wyjeżdżając na wolnym, dzięki tej stronie znalazłem ciekawe miejscówki czy to restauracje, hotele, miejsca do zwiedzania etc. Śmiało z niej skorzystaj.