Pogrzeb

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Pogrzeb

Post autor: grann »

Witam, zastanawiałam się, czy macie w okolicy może jakiś zakład pogrzebowy, który można polecić?

krwawienie dziąseł przyczyny

Awatar użytkownika
Challenger
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:36

Re: Pogrzeb

Post autor: Challenger »

Ja polecam Zakład Pogrzebowy Wrocławscy z Warszawy https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/ofer ... pogrzebowe. Kompleksowo zajmują się organizacją pogrzebu, co jest bardzo ważne i pozwala odciążyć w tym aspekcie rodzinę zmarłego. Prawdziwi profesjonaliści w zakresie usług pogrzebowych.

Awatar użytkownika
frankas
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2020, 14:20

Re: Pogrzeb

Post autor: frankas »

A ja niestandardowo, bo polecę, ale kwiaciarnię, z której usług zawsze korzystamy w razie pogrzebu. Ostatnio całą kwiatową oprawę zamówiliśmy w kwiaciarni Arkadia w Warszawie http://www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl/. Oni specjalizują się w takich okazjach i kompozycjach żałobnych. Tworzą piękne wieńce i mają naprawdę dobre ceny, polecam ich serdecznie.

Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Pogrzeb

Post autor: bate »

Od siebie mogę polecić zakład pogrzebowy Hades w Lublinie. Super zajmują się wszystkimi formalnościami, mają korzystne ceny, no i mają własne krematorium, jeżeli ktoś potrzebuje takiej usługi. Z obsługą można bez problemu się dogadać, potrafią przygotować i bardziej wystawny i skromniejszy pogrzeb, to prawdziwi profesjonaliści.

Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Pogrzeb

Post autor: marilka »

Hades z Białej Podlaskiej, korzystaliśmy z ich usług już kilkukrotnie i zdecydowanie mogę ich polecić. Można ich nazwać jednym słowem: kompleksowość, bo nie tylko mają szeroki wybór trumien, itp., zajmują się organizacją pogrzebu, ale też załatwiają formalności prawne. No naprawdę warto z ich oferty skorzystać, dodatkowo mają korzystne ceny, więc macie cały pakiet w jednym miejscu.

Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Pogrzeb

Post autor: part »

Też korzystaliśmy z usług domu pogrzebowego Hades w Lublinie i mogę potwierdzić twoje słowa, to prawdziwi profesjonaliści. Ich oferta jest atrakcyjna pod względem kompleksowości usług i rozsądnych cen.

Awatar użytkownika
Partycja
Posty: 6
Rejestracja: 02 wrz 2020, 12:52

Re: Pogrzeb

Post autor: Partycja »

Ostatni pogrzeb, na jakim byłam, to pogrzeb mamy mojej przyjaciółki. Ona wtedy korzystała z pomocy https://lemanczyk.com.pl/uslugi-pogrzebowe i nie tylko organizowali całą ceremonię, ale też później u nich zamawiała pomnik. Z tego co się orientuję, zaproponowali jej całkiem dobrą cenę, a sam pomnik widziałam i przyznaję, że bardzo estetyczny i schludny. Dokładnie taki, jak chciała - skromny.

https://mirapolnext.pl/pulsometr-bluetooth-150188-hmbt-czarny-p-1843.html

Awatar użytkownika
WesolaDanka85
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:45

Re: Pogrzeb

Post autor: WesolaDanka85 »

Ja byłam na pogrzebie babci mojego męża i sprawy związane z pochówkiem i przygotowaniem babci oddaliśmy na ręce zakładu pogrzebowego https://gasowski.info/. Pogrzeb został zorganizowany kompleksowo a babcia wyglądał tak pięknie.... jakby sobie spała.

Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Pogrzeb

Post autor: okina »

My także mamy sprawdzony zakład pogrzebowy u siebie w Gdyni - Anioł. Oni mają bardzo fajną, kompleksowa ofertę, w dodatku na ich stronie mają wypunktowane rzeczy, które trzeba załatwić, jeżeli nie wiecie dokładnie jak się za to zabrać, w naszym przypadku tak było i to własnie bardzo pomogło: https://www.uslugipogrzebowegdynia.com. ... k-po-kroku. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, ceny mają przystępne, znają się na tym co robią i są rzetelni.

słuchawki hi fi

Robert1985

Re: Pogrzeb

Post autor: Robert1985 »

Śmierć bliskiej osoby to naprawdę bardzo przykra sytuacja ale ważne trafić na zakład pogrzebowy, który przysłowiowo weźmie nas za rękę, pocieszy i pomoże w tej rozpaczy. Ja ze swojej strony polecam zakład pogrzebowy https://abbapater.eu/ bo naprawdę zaopiekują się nami i naszą bliska osobą i wyszykują ją w ta ostatnią drogę.

śliwka

Re: Pogrzeb

Post autor: śliwka »

W każdym mieście jest takie miejsce, jakie się poleca, albo nie poleca. Ja coś na ten temat wiem, bo przecież mój tato jest kamieniarzem. I często odwiedza cmentarz puszczykowo , a tam widzi, jak pogrzeby są przygotowywane przez Zakład Pogrzebowy Momento Mori. Czyli jednak oni mają zaufanie bardzo wielu osób.

Awatar użytkownika
Rybka
Posty: 55
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:52

Re: Pogrzeb

Post autor: Rybka »

Jeżeli chodzi o pogrzeby to polecić Ci mogę zakład jakim jest https://www.elizjum-warszawa.pl/ wykonywali pochówek mamy mojej znajomej która była bardzo zadowolona z całej organizacji jak i profesjonalnego podejścia tej firmy. Na pewno się nie zawiedziesz na podejściu tego domu pogrzebowego

królkowscy

Re: Pogrzeb

Post autor: królkowscy »

Zakład http://maslakiewicz.pl/ przygotował ceremonię pogrzebową na cześć zmarłego dziadka i bardzo doceniam podejście pracowników zakładu, pełne zrozumienia i empatii w tak tragicznym dla nas momencie. Wzięli na siebie również transport i wieńce za co jesteśmy bardzo wdzięczni, doceniamy pomoc.

zapalenie dwunastnicy zioła

Żaneta

Re: Pogrzeb

Post autor: Żaneta »

Polecam zapoznać się z oferta zakładu kamieniarskiego http://nagrobki-kamieniarstwo.com/ gdzie można zamówić bardzo ładne nagrobki. Ja sama zamowiłam u nich piękny pomnik dla rodziców w bardzo dobrej cenie i z pięknego kamienia.

https://mirapolnext.pl/filtr-do-wody-dafi-2-1-unimax-p-1780.html

Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: Pogrzeb

Post autor: firt »

W obecnych czasach organizacja pogrzebu jest nie lada wyzwaniem. My sami nie bardzo orientowaliśmy się od czego zacząć. Babcia umarła na raka, była to ogromna tragedia w naszej rodzinie, nie mogliśmy jej wszyscy pożegnać, bo wiadomo jak jest. Niemniej i tak udało nam się uczcić jej pamięć, przepiękny pogrzeb zorganizował zakład pogrzebowy Karawan w Józefowie https://www.karawankondej.pl/uslugi. Mają korzystne ceny, kompleksowo zajmują się wszystkimi czynnościami pogrzebowymi, są rzetelni, polecam.

gry pieczenie tortu dla dzieci

AdriannaŁ

Re: Pogrzeb

Post autor: AdriannaŁ »

Niestety u nas jedna osoba z rodziny zmarła z powodu powikłań po covid19 i powiem wam, że nie jest to normalny pogrzeb i wszystkie procedury wyglądają inaczej. Dobrze, że trafiliśmy na ten zakład pogrzebowy https://abbapater.eu/dodatkowe-uslugi, który zadbał o godny pochówek naszego bliskiego.

bajki księżniczka zosia po polsku

TonyŚ

Re: Pogrzeb

Post autor: TonyŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego zakładu pogrzebowego https://gasowski.info/. Moja rodzina wiele razy korzystała z usług tej firmy i powiem wam, że zawsze ceremonia pogrzebowa była przygotowana naprawdę godnie. Pamiętam jak zostalłprzygotowany mój wujek, który zginął w wypadku samochodowym....pięknie go przygotowali i mogliśmy się z nim pożegnać przy otwartej trumnie..... wyglądała jakby spał.

ŁuKaszek

Re: Pogrzeb

Post autor: ŁuKaszek »

Wiele zakładów pogrzebowych ma bardzo podobną ofertę, mnie jednak zachęciła najbardziej oferta zakładu pogrzebowego https://pogrzebyfordon.pl/ i to głównie ze względu na oprawę muzyczną. Żona była całe życie skrzypaczką, więc na jej pogrzebie nie mogło zabraknąć muzyki.

Płaczka

Re: Pogrzeb

Post autor: Płaczka »

W momencie odejścia kogoś bliskiego często trudno jest wziąć się za załatwianie jakichkolwiek formalności związanych z uroczystością pogrzebową. Ja po śmierci brata nie wiedziałam od czego zacząć. Dobrze, że przyjaciółka podesłała mi ten link https://kataloguslugpogrzebowych.pl/firmy/polska , dzięki czemu szybko znalazłam odpowiednią firmę. Wszystko sprawnie załatwili.

Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Pogrzeb

Post autor: eapl »

Nie jestem w stanie nawet opisać tego jak się czułam, gdy umarł mój mąż. Byliśmy małżeństwem zaledwie od 5 lat, a on miał wypadku i stracił w nim życie. Żałuję, że nie mogłam spędzić z nim chociaż jednego dnia więcej. Sam pogrzeb i te całe załatwianie formalności pamiętam jak przez mgłę, skorzystałam z usług zakładu pogrzebowego Feniks https://firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi/ w Sosnowcu i dobrze, że poszłam właśnie tam. Pracowników mają bardzo empatycznych, widzieli w jakim jestem stanie i próbowali jak najmniej mnie obciążać pytaniami i załatwianiem spraw Przygotowali piękne pożegnanie.

Eśka

Re: Pogrzeb

Post autor: Eśka »

Dziadek za życia życzył sobie, żeby jego ciało zostało skremowane. W firmie pogrzebowej https://charonelblag.pl/#uslugi zamówiliśmy drewnianą urnę wykonaną w ciekawym kształcie. Firma wykonała także wiązankę, która pasowała do wielkości nagrobka. Pracownicy firmy załatwili wszystkie kwestie formalne i urzędowe.

stulejka zabieg

Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Pogrzeb

Post autor: bretta »

Mój mąż zmarł niedawno, długo chorował na raka i choroba w końcu go pokonała. Wciąż ciężko mi o tym mówić, bo była to dla mnie ogromna tragedia, straciłam swojego najlepszego przyjaciela i ojca moich dzieci. Ceremonia pogrzebowa była skromna, bez wielu żałobników, sami wiemy jakie mamy teraz ograniczenia. Mimo to mąż został godnie pożegnany i pochowany. Urządzeniem ceremonii pogrzebowej zajął się zakład Centrum https://www.centrum-wroc.pl/oferta/organizacja-pogrzebu z Wrocławia. Skorzystaliśmy z ich obsługi florystycznej, zajęli się wieńcami, wszystkim zgodnie z naszym życzeniem. jestem im wdzięczna za okazaną nam empatię i pomoc.

Kryśka

Re: Pogrzeb

Post autor: Kryśka »

Moja babcia była bardzo elegancką kobietą i nigdy nie wychodziła z domu nie umalowana. Przed śmiercią zażyczyła sobie, żeby ją ładnie umalować do trumny. Znaleźliśmy zakład pogrzebowy https://www.pogrzeby.nowaruda.pl/oferta ... a-pogrzebu ,który świetnie wywiązał się z tego zadania. Babcia wyglądała pięknie, jak za życia. Dzięki profesjonalizmowi firmy pochowaliśmy ją tak, jak sobie tego życzyła.

Oleńka

Re: Pogrzeb

Post autor: Oleńka »

Spotkała mnie podwójna tragedia w odstępie jednego dnia umarli mi na Covid brat i mama. Nie wiedziałam, co mam zrobić ze sobą. Na szczęście w nieszczęściu polecono mi świetną firmę pogrzebową https://abbapater.eu/nasze-uslugi . Pracownicy firmy zajęli się wszystkim łącznie z kremacją ciał i całą organizacją dwóch pogrzebów równocześnie. Wobec mnie byli niezwykle empatyczni.

moleskine galeria mokotów

Uśka

Re: Pogrzeb

Post autor: Uśka »

Nie musicie nic mówić, pogrzeb to trauma dla każdego. Sama już kilka razy przez to przechodziłam w najbliższej rodzinie. W kwestii firm pogrzebowych fajnie, jak się uda trafić na ludzi z empatią, czyli profesjonalistów w tym zawodzie. Mi się udało. Dwa razy w ostatnim czasie musiałam korzystać z usług firmy Anioł https://www.uslugipogrzebowegdynia.com.pl/ . Prawdziwi fachowcy, także szczerze polecam ten zakład.

essentiale forte dawkowanie

Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Pogrzeb

Post autor: maki »

Cześć, widzę że lista jest dość długa, od siebie mogę dodać do niej zakład pogrzebowy AMABILIS https://www.amabilis.com.pl/oferta na warszawskim Powiślu. W zeszłym roku pochowaliśmy dziadka i babcię, oni zajęli się, ich pochówkiem. Dziadek zmarł jeszcze w styczniu, przed pandemią, miał naprawdę duży pogrzeb, przyjechało wiele osób, ludzie z tego zakładu doskonale wszystko rozplanowali. Babcia miała pogrzeb o wiele skromniejszy, akurat były już ograniczenia, więc byliśmy tylko w gonie najbliższych, mimo to zakład pogrzebowy spisał się bardzo dobrze, przygotowali kameralną, ale piękną uroczystość.

leśek

Re: Pogrzeb

Post autor: leśek »

Przed pandemią nie widziałem się z bratem przeszło rok. Niestety już nigdy się nie spotkamy. Brat bez żadnych chorób współistniejących umarł na Covid 19. Dobrze, że profesjonalna firma pogrzebowa w Wieluniu https://www.dompogrzebowywielun.pl/uslugi zajęła się całkowicie organizacją pogrzebu, łącznie z kremacją. Ja byłem tak zdruzgotany, że nie nadawałem się do niczego. Pracownicy firmy to bardzo empatyczni ludzie.

plasterki przeciw komarom dla dzieci

kaśka324

Re: Pogrzeb

Post autor: kaśka324 »

Pogrzeb to zawsze bardzo trudna sprawa dla najbliższej rodziny osoby zmarłej. Dlatego dobrze mieć wsparcie w postaci dobrej firmy pogrzebowej, która zajmie się wszelkimi formalnościami. Ja znam https://resurrexit.pl/uslugi/ - korzystała z ich usług moja przyjaciółka i bardzo była zadowolona,ich pomoc bardzo odciążyła całą rodzinę w tym trudnym czasie.

antykoncepcja 72h po

bymómir

Re: Pogrzeb

Post autor: bymómir »

Też jakiś czas temu musiałem zorganizować pogrzeb. Najważniejsze jest znalezienie porządnego zakładu pogrzebowego, któremu można w pełni zaufać. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.pogrzebyrybarczyk.com.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc przy organizacji pogrzebu.

MiłoszKK

Re: Pogrzeb

Post autor: MiłoszKK »

Najlepszym sposobem na upamiętnienie zmarłego i okazanie mu szacunku jest postawienie na jego grobie wytwornego nagrobka. Nagrobki takie oferuje zakład kamieniarski Damascus. Polecam ich ofertę zawierającą eleganckie płyty nagrobne, wykonane z najlepszego kamienia, precyzyjnie wyszlifowane i niezawierające żadnej skazy.

https://mirapolnext.pl/reklamacje-i-zwroty-pm-22.html

rafaę

Re: Pogrzeb

Post autor: rafaę »

Chcę każdemu doradzić firmie, która produkuje pomniki w Bydgoszczy
https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-bydgoszczy/
Obsługa i ceny mile Cię zaskoczą, działają na terenie całej Polski.
Pragnę wszystkim doradzić świetną firmę wykonującą pomniki na zamówienie w całej Polsce.

ZofiaŻ

Re: Pogrzeb

Post autor: ZofiaŻ »

My w tym roku pochowaliśmy z powodu covida 3 bliskich nam osób każdy z pogrzebów oddaliśmy na ręce zakładu pogrzebowego " "Abbapater" w Warszawie. Za każdym razem spotykaliśmy się z profesjonalnym podejściem do zmarłego jak i do nas. Chociaż były to pogrzeby covidowe czyli bez szans ubioru, pożegnania przy otwartej trumnie w kaplicy....Jednak zakład zorganizował wszystko tak, żeby pogrzeb był w 95 procentach taki jak powinien być w normalnych warunkach. Mogliśmy zanieść ubrania, które były położone na worku zmarłego, mogliśmy dać coś do trumny i chwilkę posiedzieć w kaplicy przy zamkniętej trumnie.

debridat tabletki ulotka

DominikaŻ19856

Re: Pogrzeb

Post autor: DominikaŻ19856 »

Ja z powodu covid19 pożegnałem dwie bliskie osoby. Za każdym razem pogrzeb organizowaliśmy w zakładzie pogrzebowym DOM POGRZEBOWY MARCIN GĄSOWSKI w Białymstoku https://gasowski.info/kontak . Pogrzeb chociaż covidowy był zorganizowany z należytym szacunkiem. Mogliśmy pożegnać się na chwilę przy zamkniętej trumnie w kaplicy ...

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie-2/

drogon_sójka

Re: Pogrzeb

Post autor: drogon_sójka »

Jeśli ktoś jest z Wrocławia i znalazł się w sytuacji, gdzie musi zorganizować pogrzeb, a zupełnie nie ma do tego głowy przez natłok emocji, to polecam Zakład Pogrzebowy Anubis: https://anubis.info.pl/uslugi-pogrzebowe/ Dzięki ich usługom będzie można w 100% skupić się na żegnaniu zmarłej osoby, ponieważ zajmą się przygotowaniami od A do Z. Można na nich liczyć zarówno w takich kwestiach jak transport, jak i organizacja trumny oraz wieńców.

https://mirapolnext.pl/lokowka-babyliss-c338e-p-15202.html

Ałek

Re: Pogrzeb

Post autor: Ałek »

W kwestii pomnika miałem kłopot, bo nie bardzo byłem zorientowany, gdzie szukać wykonawcy. Brat podesłał mi link do tej wyszukiwarki https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... amieniarze i znalazłem tam namiary na odpowiednią firmę. Udało mi się szybko zrealizować zamierzony plan postawienia dziadkom nowego pomnika.

myconafine ulotka

Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Pogrzeb

Post autor: dzer »

Bardzo dobry pomysł z tą listą, od siebie mogę do niej dopisać dom pogrzebowy J.Z. Kiełbaska https://www.pogrzeby.klodzko.pl/oferta/ ... a-pogrzebu w Nowej Rudzie (działają w Kłodzku i okolicach). Tam zgłosiliśmy się po śmierci mojego ojczyma. Niesamowicie pomogli nam z całą organizacją pogrzebu, mogliśmy wybrać różne opcje co do trumny i oprawy pogrzebu, a także od razu umówiliśmy z ich zakładem kamieniarskim wykonanie pomnika. Bardzo kompleksowo podeszli do tematu, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni, bo my byliśmy w rozsypce.

kórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: kórtka »

Gdy zmarła babcia, na nas spoczął obowiązek zorganizowania wszystkiego. Niezmiernie pomocni na tym polu okazali się http://www.zakladpogrzebowycalvaria.pl/oferta ze swoją ofertą. Do ich zadań należało przygotowanie kwiatów, ponieważ posiadają kwiaciarnię. W chłodni przetrzymali zwłoki do czasu ceremionii (ktora swoją drogą była bardzo piękna)

fryńio

Re: Pogrzeb

Post autor: fryńio »

Cześć. Jakieś pół roku temu chowałam moją mamę w Nowej Rudzie. Dzięki domowi pogrzebowemu J.Z Kiełbaska https://www.pogrzeby.nowaruda.pl/kontakt ceremonia była gustownie oprawiona, a wszystkie formalności zostały bezproblemowo dokonane. Zakupiłam też tam solidną urnę. Wszystko to było w dobrej cenie.

hd video online

KIRYŁŁ

Re: Pogrzeb

Post autor: KIRYŁŁ »

Hej, mieszkam w Warszawie i miałam problem z wyborem domu pogrzebowego. Na szczęście udało się za poleceniem koleżanki i pogrzeb mojej babci wyszedł gustownie. Tutaj macie namiary: Zakład pogrzebowy „AbbaPater” https://abbapater.eu/kontakt Trumna była dobra idealnie i w dobrej cenie oraz obsługa pomogła załatwić wszystkie formalności.

rótkowska

Re: Pogrzeb

Post autor: rótkowska »

Za organizację ceremonii pogrzebowej dziadka odpowiadali https://www.gloriazarow.pl/uslugi-pogrzebowe/pogrzeby . I chwała im za to! Niestety, ale na własną rękę byśmy tego nie ogarnęli a cała sytuacja była dla nas jednak zbyt bolesna. Organizacja pochówku poszła tutaj zgodnie z oczekiwaniami, sprawnie a do tego sprostała rodzinnym wymaganiom.

https://mirapolnext.pl/pistolet-hasbro-nerf-n-strike-firestrike-53378-p-9586.html

rótka

Re: Pogrzeb

Post autor: rótka »

Odejście babci było sporym zaskoczeniem. Koniecznością było tutaj skorzystanie z usług zakładu pogrzebowego, który by przeprowadził całą ceremonię. Zadanie te zrealizowali dla nas https://pogrzebykramarz.eu/oferta/ a wyszło im to faktycznie sprawnie. Mówimy tutaj o usługach zrealizowanych faktycznie należycie i sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami. Godnie pożegnaliśmy babcię.

rótkarótek

Re: Pogrzeb

Post autor: rótkarótek »

Jeszcze przed pogrzebem, postanowiliśmy o tym, aby zawiązać współpracę z producentem grobowców. https://www.piwnice-grobowe.pl/#oferta wykonał dla nas perfekcyjny grobowiec. Zależało nam na tym, aby wspomniany grobowiec był przeznaczony pod urny. Teraz wszystkie z nich się tam bez kłopotu zmieszczą.

bazetham retard forum

kamieniówa

Re: Pogrzeb

Post autor: kamieniówa »

Kłopot z pogrzebem udało nam się rozwiązać, całe szczęście. Odezwaliśmy się do zakładu pogrzebowego https://www.dompogrzebowywielun.pl/uslugi , który okazał się niezastąpiony przy organizacji całej ceremonii. Razem wybraliśmy trumnę a do tego udzielono nam pomoc przy doborze kwiatów. Ceremonia odbyła się bez zakłóceń.

lótka

Re: Pogrzeb

Post autor: lótka »

Pogrzeb , całe szczęście, mamy już za sobą. Jednakże bezproblemowe przeprowadzenie eventu zapewnili nam https://www.orkus.com.pl/oferta/ bez których byłoby to raczej niemożliwe. Zadbali o trumnę, wieńce a przede wszystkim o fakt, aby event odbył się bez zakłóceń - misja wykonana.

marószczak

Re: Pogrzeb

Post autor: marószczak »

Pogrzebem dziadka, sprawnie i fachowo zajęli się https://uslugipogrzebowe.lubin.pl/uslugi-pogrzebowe/ . I chwała im za to. Świadczą całodobowe usługi pogrzebowe, a z ich strony mogliśmy liczyć na zadbanie o trumnę czy kremację zwłok .Ceremonia odbyła się bez zarzutu, sami lepiej byśmy tego nie ogarnęli.

mórakowska

Re: Pogrzeb

Post autor: mórakowska »

Koniecznością okazało się skorzystanie ze sprawdzonego i doświadczonego domu pogrzebowego. Wsparcia i pomocy na tym polu udzielili https://www.zaklad-pogrzebowy-tysiaclec ... pogrzebowe , odpowiedzialni za wykonanie całej ceremonii. Także i oni odpowiadali za przewóz zwłok, który w tej sytuacji był dla nas priorytetem.

lótka

Re: Pogrzeb

Post autor: lótka »

Konieczne było zadbanie o porządny zakład pogrzebowy. Kłopot mamy już na szczęście za sobą. Organizacją całej ceremonii zajęli się zakladpogrzebowycalvaria.pl , którzy do tematu podeszli w sposób całkowicie należyty i profesjonalny - o to z resztą chodziło. Wszystko stało po ich stronie, my byliśmy w zbyt dużym szoku żeby coś organizować.

kałama93

Re: Pogrzeb

Post autor: kałama93 »

Pogrzeb to zawsze przykra i trudna sprawa . Niestety trzeba przy tym załatwić wiele formalności - jedną z nich jest wybór pomnika, który postawimy ukochanej osobie. Jeśli potrzebujecie wsparcia w tym zakresie - zachęcam do zajrzenia na ofertę http://scalpro.pl/. Mój tata całkiem niedawno wymienial stary pomnik na grobie babci - skorzystał własnie z usług SCALPRO i był bardzo zadowolony - maja szeroki wybór solidnych i dobrej jakości pomników.

kórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: kórtka »

Zaczęliśmy od zadbania o kwiaty na tym pogrzebie. Zaproponowane przez http://www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl/k ... a-pogrzeb/ okazały się całkowitym strzałem w 10 i sprostały moim wymogom. Traktujemy to jako element należytego pożegnania osoby zmarłej, również i Wy powinniście wziąć to pod uwagę.

kórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: kórtka »

Gdyby nie dom pogrzebowy https://brost.radom.pl/#!/services to na pewno byśmy sobie nie poradzili z całą ceremonią jak i pochówkiem babci. Do ich zadań należało zadbanie o załatwienie spraw w naszym domu, obsługa formalności jak i kremacja na której w tym wypadku bardzo nam zalezało. Zadanie zrealizowane bardzo profesjonalnie.

kuroń

Re: Pogrzeb

Post autor: kuroń »

Pogrzeb to musi być zawsze dopięty na ostatni guzik. Dobrze więc, jest się wspomóc artykułami, które pomogą go zrealizować, oraz przejść przez te trudne chwile. Ja ostatnio chowałem, żonę i nie mogłem się pozbierać, czytałem sporo informacji w internecie jak zorganizować uroczystość i znalazłem zakład pogrzebowy w pełni profesjonalny. Zasadniczo zrobiłem to w jednym miejscu. Dokładnie na tej stronie https://kataloguslugpogrzebowych.pl/artykuly Warto poczytać artykuły na tej stronie, bo zawsze wam pomogą.

Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Pogrzeb

Post autor: elwwi »

O ile można w takich sprawach mówić o poleceniach, to ja od siebie mogę zdecydowanie polecić przedsiębiorstwo Nekropolia https://www.nekropolia-zgierz.pl/oferta ... pogrzebowe w Zgierzu. Oni bardzo dobrze poradzili sobie dosłownie ze wszystkim podczas pogrzebu dziadka i jeszcze później. To oni pomogli nam z kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej, a także zajęli się późniejszym wykonaniem pomnika. Wszystko to w dobrych cenach, całkowicie profesjonalnie. Byli oczywiście bardzo wyrozumiali w stosunku do nas, gdyż podczas załatwiania wszystkich formalności, byliśmy, lekko rzecz ujmując w rozsypce i bez ich pomocy pozapominalibyśmy o wielu rzeczach.

Awatar użytkownika
olga83
Posty: 54
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:09

Re: Pogrzeb

Post autor: olga83 »

W Polsce jest wiele zakładów pogrzebowych. Ale wielu klientów chwali sobie warszawski zakład https://kalla-pogrzeby.pl/ . Mają 30-letnie doświadczenie w branży, dlatego wiedzą, że w takich chwilach klienci potrzebują zrozumienia i współczucia. Ich biuro czynne jest przez całą dobę, można kontaktować się z nimi o każdej porze. Organizują ceremonie świeckie i religijne, a formalności biorą na siebie.

czosnekwrgł

Re: Pogrzeb

Post autor: czosnekwrgł »

Pogrzeb powinna zorganizować zaufana firma pogrzebowa. To po ich stronie stało zorganizowanie całej ceremonii pogrzebowej, transport zwłok i późniejsza kremacja. Także i oni zadbali o asortyment, jak chociażby urna. Na własną rękę byśmy tak tego nie ogarnęli, dobrze było zgłosić się do specjalistów. https://www.pogrzeboweuslugi.pl/asortyment/ okazali się w tym wypadku niezmiernie pomocni.

Baśkaa

Re: Pogrzeb

Post autor: Baśkaa »

Szkoda, że nie napisałeś gdzie mieszkasz. Ja niedawno korzystałam z usług zakładu pogrzebowego https://www.pogrzebyconcordia.pl/oferta z Gdyni. Zajęli się m.in. transportem i przygotowaniem ciała zmarłego do pochówku oraz formalnościami urzędowymi. Było to dla mnie bardzo duże ułatwienie w tym trudnym czasie.

karkówka

Re: Pogrzeb

Post autor: karkówka »

Odejście babci było niezmiernie szokującym przeżyciem. Dlatego zgłoszenie się do https://zakladpogrzebowy-bielsko.pl/zak ... ferta.html było dla mnie w tym wypadku koniecznością. Ich zadanie polegało na wykonaniu całej ceremonii pogrzebowej, ale i zapewnieniu transportu zwłok. Na własną rękę byśmy tego nie zorganizowali, było to dla nas nie lada wsparciem. W szokującej sytuacji skorzystanie z usług sprawdzonych zakładów pogrzebowych jest koniecznością. Zdecydowanie polecam!

luśka5666

Re: Pogrzeb

Post autor: luśka5666 »

Zaraz po pogrzebie byłam zmuszona opuścić rodzinne Kielce, a było to spowodowane pracą. Z tej okazji zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy Perfekt Anna http://www.perfektanna.pl/oferta/mycie-grobow . Zajmują się dbaniem o groby oraz ich myciem, co bylo dla mnie całkowitym priorytetem, mimo nieobecności. Chciałam to potraktować jako swego rodzaju hołd dla zmarłego dziadka. Sama nieprędko zagoszczę w rodzinnych okolicach a przecież grób musi być systematycznie pielęgnowany. Całe szczęście, mam gwarancję iż zadanie będzie realizowane w nalezyty sposób!

kórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: kórtka »

Odejście babci było w pełni nieoczekiwane. Dlatego zgłoszenie się do Hades https://www.hadeslublin.pl/uslugi/uslugi-pogrzebowe okazało sie w tym wypadku najrozsądniejszym wyborem. Ten dom pogrzebowy z Lublina zadbał o całą ceremonię, kremację w 24 godziny i przygotowanie pięknej urny, będącej nie lada hołdem dla zmarłej babci. Takie podejście do tematu całkowicie sprostało naszym wymogom a także umożliwiło pożegnanie w sposób godny, honorowy. Najważniejsze to odezwać się do fachowców.

ODPOWIEDZ