Jah Love Tattoo - opinie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kamana

Jah Love Tattoo - opinie

Post autor: kamana »

dziś szybkie pytanie o dobre studio tatuażu w Warszawie. Czy Jah Love Tatoo z ulicy Wilczej jest ok? warto się do nich zapisać ?

Awatar użytkownika
remika

Re: Jah Love Tattoo - opinie

Post autor: remika »

moim zdaniem warto :) mam za sobą co prawda dopiero 2 wizyty i 1 tatuaż ale wrażenia mam bardzo pozytywne. a tez trafiłam do nich z polecenia :)

Awatar użytkownika
wadzinska

Post autor: wadzinska »

Moim zdaniem lepiej się rozejrzeć za konkretnym artystą, którego styl ci podchodzi i dopiero potem zobaczyć gdzie taka osoba przyjmuje :)

Awatar użytkownika
roya

Post autor: roya »

no ja to bywam u nich regularnie :) i na tatuażach i na piercingu :) super ludzie, fajny klimat, cudowne tatuaże.

Awatar użytkownika
kamana

Post autor: kamana »

dzieki ! i tak własnie lubie - szybko i konkretnie :) jesteście jak zwykle bardzo pomocni :) dziś lub jutro do nich dzwonie i umawiam się :)

Nąwinka

Post autor: Nąwinka »

Dzisiaj tatuaże studio w Szczecinie wykonuje bardzo profesjonalnie. Dzięki nim można mieć cokolwiek na ciele, co tylko się chce. Wiadomo, że musi to być przemyślany wybór, bo tatuaż zostaje z nami na lata. Warto wcześniej sprawdzić, jakie tatuaże studio już wykonało.

https://mirapolnext.pl/szybkowar-tefal-p2530737-secure-5-neo-6l-p-9964.html

Temiś

Post autor: Temiś »

Mi się od zawsze podobały szczególnie takie mocno realistyczne tatuaże. trafiłem z polecenia znajomego też do studia jah love tattoo, polecono mi Michała https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 5271611226. ma facet talent, idealnie wyczuł czego oczekuje a tatuaż no cóż - wygląda jak żywy :)

anką00

Post autor: anką00 »

Uważam ,że po pierwsze musi to być przemyślana decyzja... bo jej skutki są wieloletnie. Zastanowić się trzeba nad tym co chcemy mieć na ramieniu czy łydce... by później się nie wstydzić. Równie ważną kwestią jak wybór samego tatuażu i jego wykonanie jest pielęgnacja tatuażu .Pamiętaj, że cały proces gojenia trwa do kilku tygodni, a jeśli przebiega niewłaściwie może skutkować stanem zapalnym skóry. Aby do tego nie dopuścić, pamiętaj o odpowiedniej higienie i stosuj octenicare przez 3-4 tygodnie od wykonania tatuażu, by móc cieszyć się 
nim jak najdłużej.

dąmiś

Post autor: dąmiś »

Tatuaże ma dzisiaj wiele osób i jak najbardziej warto sobie taki zrobić, do którego później będziemy mieć duży sentyment. Studio tatuaży w Jeleniej Górze https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... enia-gora/ to specjaliści i podpowiedzą, gdzie zrobić tatuaż.

zbyszkamyszkamoniś

Post autor: zbyszkamyszkamoniś »

nie wiem jak oni i czy opinie sa prawdziwe, ale ze swojego doswiadczenia moge polecic salon tatuazu retroink - robią mega robotę

Bezpośrednio po zabiegu musisz całkowicie odstawić na bok kosmetyki na bazie alkoholu i skupić się na naturalnych preparatach ze sprawdzonym składem. Idealnym rozwiązaniem będą produkty polskiej marki Neba, która specjalizuje się właśnie w produktach do pielęgnacji tatuażu.

infinity betflix uży

Post autor: infinity betflix uży »

Colombia VS Argentina Review คลอมเบีย ได้เข้ารอบมาแบบต้องลุ้นกันแบบสุด ๆ ในรอบ 8 ทีมสุดท้าย หลังจากเสมอกับ ทีมอุรุกวัย 0-0 และ ได้ชนะจุดโทษ 4-2 ตีตั๋วเข้าสู่รอบตัดเชือกได้สำเร็จ
betflixauto89
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png

ODPOWIEDZ