Wyjazd integracyjny dla pracowników

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
Awatar użytkownika
leo
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:45

Wyjazd integracyjny dla pracowników

Post autor: leo »

[color= rgb(0, 0, 0);]Witajcie. Szef poprosił mnie, żebym wymyślił, w jaki sposób możemy zorganizować wyjazd integracyjny pracowników naszej firmy. Zależy nam raczej na czymś ekstremalnym, nie na siedzeniu przy ognisku i pieczeniu kiełbasek. Liczę na waszą pomoc [/color];)

Awatar użytkownika
Urban
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:42

Re: Wyjazd integracyjny dla pracowników

Post autor: Urban »

Moja szefowa kiedyś zorganizowała nam wyjazd z adrenalinaclub.pl i to była fantastyczna przygoda. Do dzisiaj wspominam jazdę na quadach. Myślę, że to coś innego, ale gwarantuje o wiele lepsze emocje i oczywiście wspomnienia.

Awatar użytkownika
klarcia
Posty: 72
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:17

Re: Wyjazd integracyjny dla pracowników

Post autor: klarcia »

Jeśli chodzi o wyjazd integracyjny to wszystko zależy od tego na jaką ilość pracowników chcemy tak wyjazd zorganizować i co mamy konkretnie na myśli. Bo jeśli nie ma to dużego znaczenia to ta firma https://cortinatravel.pl/ zna się na organizowaniu takich wyjazdów i to na super poziomie. Z nimi wiemy, że taki wyjazd każdy pracownik zapamięta i na pewno będzie znacznie wydajniej pracował

Awatar użytkownika
kaska
Posty: 150
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Wyjazd integracyjny dla pracowników

Post autor: kaska »

Takie wyjazdy to świetna sprawa, ale w obecnych czasach pandemii - niestety niemożliwe. Dlatego warto chwalić pracowników, tak jak opisano tutaj https://www.cludo.pl/jak-chwalic-pracownikow/ Po własnej osobie widzę, że to bardzo motywuje do dalszych działań.

ODPOWIEDZ