„Sterling” obalił Niemcy, by poprowadzić Anglię do ćwierćfinału Euro 2020

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
ładny

„Sterling” obalił Niemcy, by poprowadzić Anglię do ćwierćfinału Euro 2020

Post autor: ładny »

Obrazek


Raheem Sterling: Anglia pokonała Niemcy w ostatniej ósemce Euro To dla Ciebie wyjątkowa chwila.

Aktywność 1/16 finału Pucharu Europy 2020 w „Lwach” pokonała brytyjskiego „Iron Eagle” z Wielką Brytanią i Niemcami 2:0 po bramkach Raheema Sterlinga i Harry'ego Kane'a.

Po meczu, Raheem Sterling, napastnik Anglii powiedział. „Wiedzieliśmy, że musimy zagrać świetny występ przeciwko dobrym zespołom i สล็อต ฝาก-ถอน true wallet myślę, że zrobiliśmy to dzisiaj. Robienie dla swojego kraju musi być zawsze wyjątkowe. To była dla mnie wyjątkowa chwila.”

Sterling powiedział również o tym historycznym zwycięstwie: „Znamy poziom, na którym możemy grać. A wiemy, że wiele zespołów sobie z tym nie radzi. idziemy dalej Dwóch pomocników, Declan Rice i Calvin Phillips, jest wyrównane. Mieli pełną kontrolę nad obszarem centrum. i biegać niestrudzenie”.

„To był świetny występ zespołowy, [ale] graliśmy jeden mecz na raz. pójdziemy dalej Rehabilituj się, skup się i zrób kolejny krok – powiedział napastnik Anglii.

Aby wziąć udział w ćwierćfinale Euro 2020, Anglia musi orbitować z Ukrainą, aby rywalizować w nocy 3 lipca o godzinie 2:00 czasu tajlandzkiego.