Prześcignąć samego siebie

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
Awatar użytkownika
Dajmir

Prześcignąć samego siebie

Post autor: Dajmir »

Cześć! Od roku wkręciło mi się bieganie i uczestnicze we wszystkich zawodach i maratonach, jakie gdzieś mnie ścigną w necie. Czy wy też tak mieliście jak zaczęliscie biegac? To dość droga zabawa i nie wiem czy mi minie czy nie:-p Mama się ze mnie śmieje, że próbuje prześcignąć samego siebie, bo inni biegają rekreacyjnie, a ja się ścigam. A wy jak? Lubicie się sigać?

Awatar użytkownika
tymora67

Re: Prześcignąć samego siebie

Post autor: tymora67 »

To wszystko, o czym piszesz, brzmi groźnie. Biegasz dla siebie czy dla pucharu? Jak masz problem z dowartościowaniem to powinieneś raczej skontaktować się ze specjalistą, który pomoże Ci nieco ustabilizować Twoje ambicje ;-)

Awatar użytkownika
Hilary87

Post autor: Hilary87 »

Też tak myślę, zadzwoń do pani Agnieszki i umów się na wizytę ;-) http://www.poradniasalomon.pl/

Awatar użytkownika
Boyce

Post autor: Boyce »

No ja również dużo biegam. Teraz przygotowuję się do bardzo wymagającego wyścigu. Sporo na ten temat możecie przeczytać tutaj https://extremalny.pl/ . Mają tam profesjonalnie napisane artykuły, które pisali najlepsi specjaliści z branży. Czyta się bardzo milo i przyjemnie. Zdecydowanie polecam każdemu.
Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

Awatar użytkownika
firt

Post autor: firt »

Ja biegałam, dopóki nie załatwiłam sobie ścięgna Achillesa niestety

Awatar użytkownika
grann

Post autor: grann »

No ja próbowałam biegać, ale to jednak nie dla mnie :/

Awatar użytkownika
marilka

Post autor: marilka »

Bieganie to moja pasja

Awatar użytkownika
gishuu

Post autor: gishuu »

To również moja pasja i choć biegam od niedawna to teraz nie wyobrażam sobie przestać. Chcę też przy okazji drogie panie zapytać jakie buty do biegania damskie waszym zdaniem są najbardziej wygodne? Nie chodzi mi o producenta, ale ogólnie o sam model buta. Z jaką podeszwą i tak dalej?

ODPOWIEDZ