dom na cichym osiedlu?

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: dom na cichym osiedlu?

Re: dom na cichym osiedlu?

autor: kazik » 13 sty 2022, 17:42

Tak naprawdę nie ma znaczenia gdzie stawiamy dom. Jednym odpowiada osiedle, innym totalne odludzie gdzie można naprawdę się wyciszyć, odpocząć od codziennego zgiełku. Jednak każdy z nich stawia się tak samo czyli od solidnych fundamentów. Jest wiele robót ziemnych, których pominąć się nie da a ich wykonanie zdecydowanie jest w stanie przyspieszyć odpowiedni sprzęt budowlany. Tutaj http://koparkaslask.pl/ znaleźć można firmę która wynajmuje koparki. Naprawdę solidni, terminowi i co ważne mają niewygórowane ceny.

dom na cichym osiedlu?

autor: Aurelian_64 » 12 sty 2022, 0:15

Cześć! Na pewno wiecie, że czasami życie w mieście potrafi człowieka zmęczyć i ja właśnie doszedłem do takiego etapu. Udało mi się odłożyć trochę pieniędzy i coraz poważniej myślę o tym, żeby kupić dom na Górze Borkowskiej. Fajnie byłoby na stare lata mieć takie ciche i zielone miejsce bez głośnych samochodów i tłoku na ulicach. Co myślicie? Brzmi dobrze, prawda?

Na górę