Porady rolnicze

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Rozamunda_99
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 19:02

Porady rolnicze

Post autor: Rozamunda_99 »

Cześć. Są tu jacyś pasjonaci rolnictwa? Może powymieniamy się swoimi doświadczeniami i radami? Ja muszę się wam przyznać, że sporo dowiedziałam się z gazety i portalu naszarola.pl. Może też go odwiedzacie?

Awatar użytkownika
Wlodzimierz1986
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2021, 15:09

Re: Porady rolnicze

Post autor: Wlodzimierz1986 »

To świetna gazeta nie tylko dla rolników, ale i dla osób starających się prowadzić zdrowy tryb życia. Mnie najbardziej interesują poruszane przez nich tematy związane z hodowlą zwierząt. Dostarczają sporo przydatnych informacji.

idęnałąkę

Re: Porady rolnicze

Post autor: idęnałąkę »

Dzięki za polecenia, bo właśnie szukałem takich portali. :) Zawsze warto jest się dalej dokształcać! A moja poradą dla was jest zapisanie sobie tej strony https://poltechparts.pl/ gdzie kupić można nowe maszyny i części rolnicze. :)

zdzich_łukaszewski

Re: Porady rolnicze

Post autor: zdzich_łukaszewski »

Jeśli prowadzisz gospodaarstwo rolnicze i masz jakieś maszyny rolnicze to nie obejdziesz się bez tego namiaru https://agroczescisklep.eu/ ! To najlepszy internetowy sklep z częściami do maszyn - wybór jest ogromny, a ceny naprawdę bardzo przystępne - sprawdźcie sami!

kryśka23

Re: Porady rolnicze

Post autor: kryśka23 »

Jeśli posiadacie gospodarstwo i maszyny rolnicze to polecam mieć pod ręką namiar na https://www.przewody-paliwowe.pl/oferta - w razie awarii maszyny, u nich znajdziecie wysokiej jakości przewody paliwowe, hamulcowe czy węże gumowe. Znają się fachowo na temacie, więc będą w stanie wam pomóc i doradzić, jaki produkt najlepiej spełni wasze oczekiwania.

Artyuur

Re: Porady rolnicze

Post autor: Artyuur »

Jak już tam sobie doradzamy to ja ze swojej strony podrzucę taki kontakt: Agromarket z miejscowości Jaryszki w okolicy Poznania https://www.agromarket.pl/oferta/ W rozsądnych cenach kupicie u nich maszyny używane a także części zamiennych do maszyn rolniczych, ogumienie, akcesoria. Co więcej świadczą też serwis ciągników i maszyn rolniczych. Ja od dawna korzystam z ich produktów i usług i jestem w pełni zadowolony, zawsze mogę tam liczyć na dobrą jakość, fachowe doradztwo i miłą obsługę klienta.

Makowski

Re: Porady rolnicze

Post autor: Makowski »

Powiem wam, że do karmienia bydła używam od jakiegoś czasu młóta browarnianego i jestem bardzo zadowolony z decyzji, to wysokowartościowy dodatek do paszy i co niezmiernie istotne - posiada ona właściwości mlekopędne, także warto się temu dodatkowi przyjrzeć, bo dzięki temu możecie obniżyć koszty produkcji mleka. Ja zaopatruję się w młóto w sprawdzonej firmie Domino z Żywca https://www.domino.org.pl/produkty/ Traficie tam na wysokiej jakości młóto, nieprzesadzone ceny i ceny dobre podejście do klienta. Sprawdźcie ich sobie.

Rucki

Re: Porady rolnicze

Post autor: Rucki »

Widzę, że podrzucacie warte uwagi kontakty, to ja to zrobię. Ja jak najlepiej oceniam firmę, którą znam już dłuższy czas i z której usług i sprzętów korzystam, czyli KAGRO w Starej Łubiance z Wielkopolski. Oferują porządnej jakości maszyny https://www.kagro.pl/marki a także części - wszystko od uznanych marek, do tego macie u nich też serwis i opcję wynajmu maszyn. Jak widzicie kompleksowo działają, także warto sobie ich zapamiętać. Firma zatrudnia solidnych fachowców, także w zakresie fachowego doradztwa też się wam spiszą.

Kienig

Re: Porady rolnicze

Post autor: Kienig »

Weźcie też pod uwagę solidnej jakości systemy do filtracji membranowej. Tego rodzaju systemy o bardzo dobrej jakości oferuje firma ALIMA BIS - projektują je, produkują, montują i uruchamiają. Zobaczcie sobie te systemy membranowe dedykowane wyrobom mleczarskim, http://alimafpt.com.pl/produkty-mleczarskie/ Od siebie dodam, że sprawdza się to u nas doskonale, to bardzo dobrej jakości urządzenia, działają bezawaryjnie, solidnie, zdecydowanie mogę je wam doradzić.

miśłan

Re: Porady rolnicze

Post autor: miśłan »

Ciągnik Kubota M7003 kupiłem w firmie Kunert która specjalizuje się w dystrybucji maszyn rolniczych. Oprócz tego, na wypadek usterek, mogę zaopatrzyć się również w oryginalne części zamienne. Profesjonalna firma z Wielkopolski, która oferuje wysoką jakość usług.

Ciągnik Kubota M7003 kupiłem w firmie Kunert która specjalizuje się w dystrybucji maszyn rolniczych. Oprócz tego, na wypadek usterek, mogę zaopatrzyć się również w oryginalne części zamienne. Profesjonalna firma z Wielkopolski, która oferuje wysoką jakość usług.

ODPOWIEDZ