Kredyt na dom

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
cezary1983
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 15:58

Kredyt na dom

Post autor: cezary1983 »

Zdecydowalibyście się wziąć kredyt na dom? Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat. Jedni twierdzą, że to nieopłacalne, a inni uważają, że nie mają innego wyjścia. Moim zdaniem plusem jest to, że wiele agencji pomaga swoim klientom, jeśli chodzi o finansowanie nieruchomości. Niełatwo jest wynegocjować korzystne warunki kredytowania, ale warto zasięgnąć rady specjalistów. Co myślicie?

mórarz

Re: Kredyt na dom

Post autor: mórarz »

Wszelkie kredyty najrozsądniej ogarniać za wsparciem zaufanego pośrednika kredytowego. Rozsądne w naszym przypadku okazało się skorzystanie ze wsparcia i pomocy ze strony https://dfinance.pl/#oferta . Absolutnie sprostało to moim wymogom na tym polu oraz pozwoliło na poprawienie sytuacji.

eveś

Re: Kredyt na dom

Post autor: eveś »

Tak naprawdę sama mam za dużo obowiązków, żeby zając się szukaniem kredytu, ale też i bałabym się, czy znajdę coś porządnego. Dlatego zastanawiam się raczej nad taką opcją jak pośrednik kredytowy. Czytałam na stronie http://www.trinet.com.pl/doradca-finans ... go-pomocy/ , że on może dużo.

ArekĆ

Re: Kredyt na dom

Post autor: ArekĆ »

Hm....kredyt no nic fajnego ale czasem bez kredytu ani rusz. Ja tak miałem i żeby się pobudować dom miałem wziąć kredyt. Wcześniej poszedłem do doradczy https://finansowypiotr.pl/kontakt/ , żeby mi coś doradził i ocenił moje zdolności. W moim przypadku najlepszym rozwiązaniem był kredyt hipoteczny .

łotwa

Re: Kredyt na dom

Post autor: łotwa »

Widzę, że tematyka bardzo was interesuje. Dlatego ja uważam, że skoro jesteście tak zainteresowani, to przeczytacie ten https://kredytypoznan.com/kredyt-z-oddz ... edytowego/ wpis. Będzie to dla was może nawet wskazówką na to, jak się zająć szukaniem finansowania. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Jaśko00

Re: Kredyt na dom

Post autor: Jaśko00 »

Ja też chcę kupić dom. I przeglądając różne oferty trafiłem na biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro ma domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Z myślą o swoich klientach przygotowali pakiet dodatkowych usłyg w którym znajdują się ubepieczenia i kredyty - w tym kredyt hipoteczny. Mam zamiar skorzystać z podanych na stronie danych kontaktowych, by poznać więcej szczegółów.

MIŹŹŹĆĆ

Re: Kredyt na dom

Post autor: MIŹŹŹĆĆ »

Jeżeli stoimy przed decyzją wzięcia kredytu to warto najpierw skontaktować się z dobrym doradcą. Ja tak zrobiłem i umówiłem się na spotkanie w biurze https://finansowypiotr.pl/kontakt/ u Pana Piotra Witeckiego. Biuro oferuje kompleksową pomoc przy wyborze idealnie skrojonego kredytu gotówkowego bądź hipotecznego. Ja starałem się o kredyt hipoteczny i na spotkaniu wszystko zostało mi powiedziane co i jak i co będzie dla mnie najlepsze. Bardzo dobrze na tym kontakcie wyszedłem

ODPOWIEDZ