Własna działalność

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Własna działalność

Post autor: marilka »

Nasza firma działa niecały rok. Działalność rozpoczęliśmy w ciężkim czasie, bo wtedy, gdy pandemia była w pełni. Nie było aż tak ciężko, jak się spodziewaliśmy, ale to dlatego, że nasza działalność jest całkowicie w sieci. Klientów pozyskiwaliśmy tak, jak zawsze, nie było z tym najmniejszego problemu. Mieliśmy dobrze wykonany biznesplan przez firmę DSC Advisory https://dsc-advisory.pl/oferta/biznes-plan w Poznaniu. Oni wykonali kawał dobrej roboty, znakomicie przygotowali nas do pracy i dzięki nim mieliśmy dobry start, wiedzieliśmy, czego oczekiwać, polecam.

Awatar użytkownika
wire
Posty: 75
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: Własna działalność

Post autor: wire »

Nam było dość ciężko. Prowadzimy galerię sztuki, a był czas, że byliśmy zamknięci i nie mogliśmy urządzić wystaw, które mieliśmy w planach. Na szczęście teraz już działamy w pełni, mamy obecnie wystawę za wystawą. W przygotowaniu technicznym pomaga nam firma zewnętrzna Art Transporter https://www.art-transporter.com.pl/oferta/wystawy z Warszawy. Oni pomagają nam wieszać i ustawiać dzieła sztuki, ale także je pakować i mają wśród swoich usług ich transport, z którego zdarza nam się skorzystać. To kompetentni ludzie, znają się na wykonywanej pracy, są skrupulatni i delikatnie obchodzą się ze sztuką, polecam.

łapak

Re: Własna działalność

Post autor: łapak »

Jeśli interesuje was pojęcie promocji sprzedaży, to w moim mniemaniu warto sprawdzić treści na tej stronie: https://i360.com.pl/promocja-sprzedazy/ . Ogólnie zajmują się realizacją loterii, czy punktami lojalnościowymi, a także systemami motywacyjnymi w firmie. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć.

w driver flash

czałek

Re: Własna działalność

Post autor: czałek »

Moim zdaniem świetna firma, która wdraża wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowej obsługi firmy to: https://milestonedw.pl/uslugi-it/bezpieczenstwo-it/. Znajdziesz tam świetne oprogramowanie, które pozwala zautomatyzować wiele procesów. Wydaje się to być idealnym wyborem dla każdej firmy.

patryśka

Re: Własna działalność

Post autor: patryśka »

Jeżeli prowadzicie własną firmę to warto pomyśleć nad bardzo dobrym ułatwieniem jakim jest https://cashdirector.com/ . Używam tego programu od dłuższego czasu i śmiało mogę powiedzieć, że jest idealnym wyręczeniem, można naprawdę wiele czasu zaoszczędzić używając go

amiś040

Re: Własna działalność

Post autor: amiś040 »

Z pewnością jak najbardziej potrzebna będzie Wam informacja, jakie są rodzaje windows 10 , jeśli chcecie skorzystać z wygodnej sprzedaży online, ponieważ dzięki temu bez żadnych problemów przygotujecie paczki, które później mają trafić do klienta. Systemy tutaj są kluczowe.

swedzenie odbytu i okolic

polinaś

Re: Własna działalność

Post autor: polinaś »

Warto rozejrzeć się za różnymi dotacjami, które można pozyskać i dzięki temu zainwestować w rozwój firmy. Tutaj https://edoradca.pl/krajowy-plan-odbudowy/ na spokojnie sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się naprawdę niezwykle przydatne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.

Gumiś

Re: Własna działalność

Post autor: Gumiś »

Akurat wiele osób może tego nie wiem lecz w momencie posiadania własnej działalności gospodarczej również fajnie jest wiedzieć jakie systemy informatyczne mogą być dla nas dobrym rozwiązaniem. Ja u siebie w firmie korzystam ze sprawdzonych rozwiązań IT od https://www.connecto.pl/ i na pewno tą firmę mogę każdemu polecić.

Bakoń

Re: Własna działalność

Post autor: Bakoń »

Jeśli posiadacie własną firmę, w której pracę ułatwiają wam wózki widłowe to koniecznie musicie wiedzieć czym jest układ hydrauliczny wózka widłowego i jaką spełnia rolę w pojeździe. Odpowiada on za unoszenie ładunków oraz bezpieczeństwo pracy wózka widłowego. Stanowi on stały i charakterystyczny element konstrukcji. Należy wiedzieć, że istotny jest np. wybór odpowiedniej gęstości oleju hydraulicznego do wózka widłowego i ma duży wpływ na pracę sprzętu, gdyż zbyt gęsty olej może całkowicie unieruchomić urządzenia.

Gośka23

Re: Własna działalność

Post autor: Gośka23 »

Jeżeli chodzi o własną działalność to musisz być konkurencyjny i wyposażony w nowoczesne rozwiązania tak żeby szybko realizować zadania w firmie. Potrzebne będzie do tego odpowiednie oprogramowanie dla działów a wtedy skontaktuj się z firmą https://wins.pl/ która dobierze i wdroży ci odpowiednie rozwiązania. Dzięki nim będziesz szybko i sprawnie realizował zadania co tym samym zwiększy wydajność.

Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Własna działalność

Post autor: part »

Ja mam gabinet stylizacji rzęs. Stylistką jestem od dwóch lat, jak nie mogłam robić rzęs, to robiłam szkolenia, bo sama jestem instruktorką. W rzęsy, kleje i potrzebne mi różne akcesoria zaopatruję się w sklepie internetowym HiLashes: https://www.hi-lashes.pl/pl/c/Rzesy/16 Ich oferta jest szeroka, mają wysokiej jakości produkty w bardzo dobrych cenach. Rzęsy od nich doskonale wyglądają, są piękne, wysokiej jakości, ja oraz moje klientki szczerze je polecamy.

Krystyna O.

Re: Własna działalność

Post autor: Krystyna O. »

marilka pisze:
24 lip 2021, 8:04
Nasza firma działa niecały rok. Działalność rozpoczęliśmy w ciężkim czasie, bo wtedy, gdy pandemia była w pełni. Nie było aż tak ciężko, jak się spodziewaliśmy, ale to dlatego, że nasza działalność jest całkowicie w sieci. Klientów pozyskiwaliśmy tak, jak zawsze, nie było z tym najmniejszego problemu. Mieliśmy dobrze wykonany biznesplan.
Mnie dziwi, że prowadząc małą firmę, ludzie decydują się na zakup gotowego biznes planu lub zlecają jego napisanie, zamiast sporządzić go samodzielnie.
No bo przecież zakładanie firmy musi być równoznaczne z obeznaniem w biznesie, rozumieniem rynku i przede wszystkim wiedza czego jak firma ma działać. Opracowanie biznes plany samodzielnie jest wiem również nauką i przygotowaniem. Pójście na łatwiznę i kupno gotowca jest dla mnie nierozważnym krokiem.
Również analiza swot jest konieczna. Tu jest bardzo obszerny przykład https://www.terazbiznes.pl/news/5979/analiza-swot

Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Własna działalność

Post autor: kwiatek »

A skoro już mowa o prowadzeniu własnej firmy, to czy korzystacie w Waszych przedsiębiorstwach również z hal magazynowych? Jeśli tak, to jak wygląda u Was transport wewnętrzny? Czy wolicie do tego celu wykorzystywać wózek elektryczny widłowy, czy jednak stawiacie na tradycyjne wózki widłowe spalinowe? My przerzuciliśmy się na wózki elektryczne, głównie ze względu na to, że zdecydowanie ciszej one pracują. Poza tym mają one mniejsze wymiary i zdecydowanie większą mobilność ;)

ODPOWIEDZ