Tłumacz do obsługi cudzoziemców

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Awatar użytkownika
Cecylian67
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:05

Tłumacz do obsługi cudzoziemców

Post autor: Cecylian67 »

Cześć wszystkim. Od niedawna moja firma obsługuje cudzoziemców w związku z czym będziemy musieli poszukać kogoś, kto zajmie się przekładem językowym ważnych dokumentów. Jaki tłumacz przysięgły dla firm Warszawa jest według was najlepszy? Przejrzałem kilku, ale sami przyznajcie, że wybrać trudno. Liczę na pomoc ;)

Różny

Re: Tłumacz do obsługi cudzoziemców

Post autor: Różny »

Niestety ja nigdy akurat z takich usług tłumaczeń nie korzystałem więc również nie bardzo mogę się na ich temat wypowiedzieć. Jednak jeśli ktoś potrzebuje tłumaczeń biznesowych to ja jestem przekonany, że tłumaczenia z biura https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ są zdecydowanie najlepsze.

Monika Łukaszek

Re: Tłumacz do obsługi cudzoziemców

Post autor: Monika Łukaszek »

Jeżeli szukasz dobrego tłumacza przysięgłego z Hiszpańskiego to polecam zapoznać się z oferta biura, które znajduję się w Warszawie na Waszyngtona 33. Biuro https://www.espanol.pl/oferta oferuję różnorodne dokumenty, między innymi prawne, notarialne oraz finansowe z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Kilka razy korzystałam z pomocy tego biura i tłumaczyli mi dokumenty, które przysłała mi firma z, którą podpisałam umowę na sprzedaż...długa historia ale bez pomocy biura na pewno bym sobie nie poradziła.

ODPOWIEDZ