Przewóz towarów

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Awatar użytkownika
sulibor1989
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 5:50

Przewóz towarów

Post autor: sulibor1989 »

Witam wszystkich. Jak organizujecie przewóz towarów w waszych firmach? Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzona firma transportowa. Dodatkowym plusem jest możliwości transportu za granicę. Mnie udało się znaleźć naprawdę dobrego przewoźnika, więc nie mogę narzekać. Macie podobne doświadczenia?

actavis group ptc ehf

Miłek

Re: Przewóz towarów

Post autor: Miłek »

Witaj. Były plany utworzenia w firmie osobnego działu logistycznego. Jednak na naradzie zarządu zdecydowaliśmy się zlecić transport zewnętrzny firmie Entra Group https://entra-group.eu/definicja/transport-zewnetrzny/. Nie musimy się niczym martwić, ponieważ wszystko idzie bezproblemowo. Brak jakichkolwiek opóźnień.

https://mirapolnext.pl/telefon-htc-one-a9s-2pwd200-czarny-p-9872.html

miłoszz

Re: Przewóz towarów

Post autor: miłoszz »

Przede wszystkim ważne jest bezpieczeństwo w momencie gdy przewozimy różnorodne ładunki. Firma https://sternkraft.com/ oferuje najlepszy system zabezpieczeń pojazdów, który potrafi wykryć osobę próbującą włamać się do pojazdu i automatycznie włącza się system alarmowy

Kama178

Re: Przewóz towarów

Post autor: Kama178 »

Ja osobiście mam bardzo dobrą opinię o firmie transportowej Magemar https://magemar.com.pl/. Jest to bardzo solidna firma, zdecydowanie można na nich polegać, z nimi macie gwarancję, że usługa będzie wykonana porządnie i terminowo. Ofertę mają bardzo dobrą i szeroką - transport, spedycja, do tego dochodzi także obsługa celna. Warto jest sobie sprawdzić ich stronę internetową, bo z nimi współpraca idzie fajnie, bezproblemowo, no i cenowo jest korzystnie.

polina7

Re: Przewóz towarów

Post autor: polina7 »

Nie od dziś wiadomo, że na rynku jest wiele różnych firm, które oferują transport towarów. Jeśli chcecie, aby wszystko przebiegło prawidłowo, to na pewno warto wybraną firmę dokładnie sprawdzić. Można również wybrać tego typu firmę https://pks-sa.com/ , która od lat jest na rynku i oferuje naprawdę ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Mają różne pojazdy i wykwalifikowanych pracowników. Myślę, że warto się tam spokojnie rozejrzeć. Być może oferta wam się spodoba.

orestes

Re: Przewóz towarów

Post autor: orestes »

Solidna firma zajmująca się usługami związanymi z transportem morskim i lądowym, w tym transportem samochodowym do i z portów morskich, obsługą portową, odprawą celną, załadunkiem i rozładunkiem towaru z kontenerów to firma Premco https://www.premco.pl/pl/transport-samochodowy/99/ W 100 % sprawdza nam się współpraca z nimi, bo firma jest doskonale zorganizowana, rzetelna i elastyczna, po prostu są profesjonalistami i to takimi z dużym doświadczeniem w swojej branży.

ODPOWIEDZ