Prawnik do firmy.

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Połeczka

Prawnik do firmy.

Post autor: Połeczka »

Cześć wszystkim! Mam takie pytanie do osób mających co nieco wspólnego z biznesem, najlepiej szukam porady od kogoś kto prowadzi własną nie dużą firmę. Czy zatrudnienie radcy prawnego do firmy jest bardziej opłacalne niż nawiązanie współpracy z kancelarią? Bo zastanawiam się nad współpracą z kancelarią Wojas Pawlak z Gliwic i mam dylemat.

ceny mleka koziego

Łukasz02

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: Łukasz02 »

Moje zdanie jest takie, że lepiej podjąć stałą współpracę z doświadczoną kancelarią prawną. Bynajmniej ja z takiego rozwiązania jestem w pełni usatysfakcjonowany. Mogę liczyć w każdej sytuacji na profesjonalną pomoc, niezależnie od sprawy czy problemu. A polegam na kancelarii adwokackiej Węgłowski ze Szczecina. Nie znam lepszej kancelarii.

Awatar użytkownika
astronom
Posty: 208
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: astronom »

Zdecydowanie moim zdaniem jak najbardziej warto jest mieć obsługę prawną w swojej firmie i ja jestem zdania, że jest to coś niezbędnego w dzisiejszych czasach. Przynajmniej sprawdź co o tym piszą na innych stronach. Jestem przekonany, że na pewno prędzej czy później ktoś pójdzie do prawnika z pewnym problemem w firmie.

pharmaton matruelle najtaniej

Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: saru »

astronom pisze:
19 cze 2021, 18:59
Zdecydowanie moim zdaniem jak najbardziej warto jest mieć obsługę prawną w swojej firmie i ja jestem zdania, że jest to coś niezbędnego w dzisiejszych czasach. co o tym piszą na innych stronach. Jestem przekonany, że na pewno prędzej czy później ktoś pójdzie do prawnika z pewnym problemem w firmie.
Można nawiązać współpracę z kancelarią, która oferuje opieką prawną dla firm. Takie usługo oferuje np. krakowska kancelaria https://gaworkancelaria.pl

łupek

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: łupek »

Jeżeli szukacie dobrej kancelarii i zależy wam na złożeniu czegoś takiego jak skarga nadzwyczajna, to moim zdaniem warto sprawdzić kancelaria-galazka.pl, gdzie znajdziecie pomoc prawną w tego typu kwestiach. Zajmują się wieloma różnymi sprawami, więc tym bardziej warto zapoznać się z ofertą.

domofony wielorodzinne cyfrowe

Awatar użytkownika
frankas
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2020, 14:20

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: frankas »

Ja korzystam z pomocy kancelarii prawnej Vertex Securing https://vertex.org.pl/obsluga-prawna-firm.html z Wrocławia. Jestem zadowolona z tego jak obsługują moją firmę, jest to zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają ogromne kompetencje i znają się na wykonywanej pracy. Gorąco wam ich polecam, z każdymi zagwozdkami prawnymi dają sobie rade, usługi mają w atrakcyjnych cenach, naprawdę warto skorzystać z ich usług.

jadźka

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: jadźka »

Jeżeli zastanawiacie się jak ogłosić upadłość konsumencką to przede wszystkim warto nawiązać współpracę z doświadczonym prawnikiem. Od siebie mogę polecić https://upadlosci-kancelaria.pl/jak-ogl ... onsumencka , jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy tak jak i ja byłam nie tak dawno.

mórek567

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: mórek567 »

Zawiązanie współpracy z kancelarią podatkową była powaznym ruchem. Za to odpowiadają https://biuro-wawrzynek.pl/# , dzięki którym mocno zyskaliśmy na czasie a nerwy są już dawno za nami Bardzo trafiony pomysł. Na własną rękę nie byliśmy w stanie tego ogarniać, także dobrze jest to mieć już za sobą!

Pułkownik

Re: Prawnik do firmy.

Post autor: Pułkownik »

Regularnie korzystam z usług prawników i doradców- bez tego ani rusz. Wiecie co jest jeszcze ważne? Żeby spać spokojnie zaopatrzenie się w wykrywacz podsłuchów https://spyroom.pl/ może zaoszczędzić wielu problemów. Sami zobaczcie, co w waszej sytuacji sprawdzi sie najlepiej. Myślę, że czasami w sprawach prywatnych takie rozwiązanie nie zaszkodzi.

ODPOWIEDZ