Magazyn

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Robciuś

Magazyn

Post autor: Robciuś »

Nie jest łatwo znaleźć solidną halę magazynową do wynajęcia w dobrej lokalizacji. Wiem coś o tym, bo sam jeszcze do niedawna poszukiwałem miejsca na składowanie towaru. Jeśli poszukujecie magazynu to zgłoście się do firmy 7R. Na rynku jest od dawna, więc nie musicie się obawiać, że wybierzecie firmę, która nie ma żadnego doświadczenia. Tutaj macie realizacje, z którymi możecie się zapoznać https://www.7rsa.pl/nasze-projekty/7r-park-gdansk-iii możecie być pewni, że nie będziecie mieć do czynienia z osobami przypadkowymi. To taka branża, która wymaga ogromnego doświadczenia ;-)

Awatar użytkownika
Mayhem
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:32

Re: Magazyn

Post autor: Mayhem »

Znalezienie magazynu bywa nieco trudne, ale warto poświęcić na to nieco czasu, aby lokalizacja była w pełni komfortowa. Na samym magazynie warto natomiast postawić też na wyposażenie oraz zadbanie o kwestie odpadów - polecam przy tym kontenery samowyładowcze Tippo, które można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/

Słaawek

Re: Magazyn

Post autor: Słaawek »

Nikt ci nie odpowie na to pytanie jednoznacznie. Dla niektórych firm lepszą opcją będzie wynajem magazynu, dla innych
postawienie budynku. U nas korzystniejsza była druga opcja. Nasze przedsiębiorstwo prężnie się rozwija. Zainwestowaliśmy także w te http://www.porkon.pl/ przenośniki taśmowe producent Porkon dysponuje najlepszym sprzętem tego rodzaju.

odpowietrzenie starego kaloryfera

viloś

Re: Magazyn

Post autor: viloś »

Uważam, że warto zawsze stawiać na sprawdzone rozwiązania, które ułatwią pracę na magazynie. Dzięki temu można bowiem zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Właśnie dlatego zerknijcie sobie na spokojnie tutaj https://www.lemarpol.com.pl/kompletacja ... obre-rady/ . Macie tam sporo różnych ciekawych rad, które mogą okazać się bardzo pomocne. Myślę, że warto z nich skorzystać.

Ośka

Re: Magazyn

Post autor: Ośka »

Jeżeli interesują was hale biurowe, to moim zdaniem, warto zgłosić się do jakiejś firmy, która ma w tym temacie doświadczenie. Z tego co wiem, to projektowaniem i budową magazynów i różnorodnych hal, posiada firma amwin.pl Myślę że będziecie zadowoleni z ich oferty.

Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Magazyn

Post autor: kwiatek »

A czy kojarzycie może taką stronę internetową jak miejscapaletowe.pl? Z tego, co wiem, to można tam bez problemu znaleźć magazyn do wynajęcia na interesującym nas obszarze, wraz z profesjonalną obsługą logistyczną. Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z tej wyszukiwarki?

Rafałek

Re: Magazyn

Post autor: Rafałek »

Ja także już od jakiegoś czasu pracuję w magazynie i jestem przekonany, że ta praca bardzo mnie satysfakcjonuje. Jestem również przekonany, że warto jest wiedzieć jakie są instrukcje BHP w takich miejscach. Niedawno miałem okazję o tym przeczytać na stronie https://znaki-bhp.pl/instrukcje-bhp-prz ... gazynowych i każdemu polecam ten artykuł.

Gabryś

Re: Magazyn

Post autor: Gabryś »

Myślę, że wolałabym kredyt wziąć na budowę hali magazynowej niż płacić grube pieniądze za wynajem. Przerabiałam to już, nie ma sensu. Jak już będziesz mieć magazyn, koniecznie zainwestuj w dobry system. Jeśli chodzi o mnie, to system WMS https://www.hit-kody.com.pl/pl/ nieźle się sprawdza. Tak jak wcześniej było sporo pomyłek, tak teraz jest o niebo lepiej.

https://mirapolnext.pl/lalka-monster-high-singing-popstar-dyp04-p-8067.html

Awatar użytkownika
Carla
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:32

Re: Magazyn

Post autor: Carla »

Po wybudowaniu czy wynajęciu magazynu niezbędne jest jego odpowiednie wyposażenie. W magazynie nie powinno zabraknąć takiego sprzętu jak elektryczne wózki widłowe, dzięki którym można rozładowywać ciężarówki i przewozić ciężkie ładunki w różne miejsca magazynu. Ponieważ wózki często używa się także na zewnątrz to warto pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. Dzięki zabezpieczeniu wózka przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych będzie on działał bezawaryjnie.

trojan

Re: Magazyn

Post autor: trojan »

Na magazynie czy hali produkcyjnej dobrze jest mieć różnego rodzaju manipulatory, wózki manipulujące czy chwytaki i zawiesia. Zdecydowanie warto, w to zainwestować. Ja w tego tupu rządzenia wyposażyłem swoją halę. Tempo pracy wzrosło i spadła liczba urazów. Zdecydowanie się chłopakom dzięki niemu pracuje i bez trudu wyrabiają większe normy. Z czysto ekonomicznego punkty widzenia tego typu sprzęt jest potrzebny. Ja swój zakupiłem w firmie ID LIFTING z Długołęki pod Wrocławiem, która mieści się przy ul. Chabrowej 13 https://www.id-lifting.pl/kontakt Maszyny z niej są bezawaryjne i bezpieczne, a na dodatek łatwe w obsłudze. W razie czego oferuje ona profesjonalny serwis, ale mi jak dotąd się nie przydał. Każdemu mogę więc polecić to przedsiębiorstwo.

ODPOWIEDZ