Bezpieczeństwo w firmie

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Awatar użytkownika
grzegorz_61
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020, 5:43

Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: grzegorz_61 »

Witajcie. W jaki sposób w waszych firmach dba się o bezpieczeństwo? Podejrzewam, że macie zainstalowane takie systemy jak alarmy czy monitoring. Korzystacie może z takich usług jak fizyczna ochrona obiektów? Według mnie to też bardzo ważne, żeby na miejscu był ktoś, kto w porę może zareagować. Dajcie znać, czy współpracujecie z jakąś agencją ochrony.

https://mirapolnext.pl/dron-latajacy-dji-phantom-3-advanced-kamera-p-7550.html

markaŚok

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: markaŚok »

Najlepszą decyzją będzie zatrudnienie profesjonalnej firmy ochroniarskiej, która zajmie się ochroną firmy. Mogę akurat polecić firmę, z której usług sama korzystam, bo mogę tu poświadczyć, że są doświadczeni i znają się na tym co robią. To http://gabor-security.pl/oferta/ochrona - najlepiej do nich zadzwonić i opowiedzieć o swoich potrzebach.

buty śniegowce robocze

konrad_rębski

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: konrad_rębski »

Bezpieczeństwo mienia to jedno, ale druga sprawa - równie ważna - to odpowiednie zabezpieczenie sieci IT. Plagą dzisiejszych czasów są ataki hakerskie, dlatego niezwykle istotne jest, aby jak najlepiej zabezpieczać dane firmowe. Zwłaszca,że większośc z nich to dane niezwykle wrażliwe - dane osobowe czy finansowe. W https://www.kreski.pl/pl/bezpieczenstwo-it.html pomogą Wam profesjonalnie zadbać i bezpieczeństwo informatyczne. Mnie wspierali w zakresie Web Security i jestem bardzo zadowolony z tej usługi!

https://mirapolnext.pl/szybkowar-tefal-p2530737-secure-5-neo-6l-p-9964.html

Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: elwwi »

Ochrona fizyczna i monitoring to taki zestaw startowy i my właśnie go posiadamy. Zarówno monitoring wizyjny, jak i pracowników ochrony fizycznej, mamy zapewnione z agencji BEST SECURITY http://best-security.pl/ochrona/ z Warszawy. To rzetelni fachowcy, są kompetentni, szybko reagują, a mieliśmy sytuację, jak musieli reagować. Spisali się doskonale, są kompetentni, mają korzystne ceny, polecam ich gorąco.

Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: marilka »

W naszym przypadku monitoring, wszystkie systemy zabezpieczeń, a nawet oddymiania, zapewnia nam firma BT technic https://esystemyzabezpieczen.pl/serwis- ... -serwisowa z Piotrkowa Trybunalskiego. To rzetelni i kompetentni specjaliści. Doskonale się wszystkim zajęli, kompleksowo podeszli do zlecenia, najpierw nam doradzili, później wszystko przygotowali, zamontowali, a teraz jeszcze zapewniają nam serwis i konserwacje urządzeń. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.

Iłka11

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Iłka11 »

Jeśli chodzi o szeroko pojęty monitoring to urządzenia z tym związane mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu jako właśnie typowy monitoring, ale też kontrolę jakości czy przy skanowaniu 3D. Do wszystkiego można bez problemu dostosować odpowiednie urządzenia. Mnie interesują kamery przemysłowe zewnętrzne , mam już nawet mniej więcej wybrane, które będą najbardziej odpowiednie. Trzeba zwracać uwagę na parametry, żeby potem dany sprzęt mógł bez problemu sprostać wymaganiom.

deadpool

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: deadpool »

Pamiętajcie, że jeśli macie w firmie telewizję przemysłową, to należy ją regularnie serwisować. Bieżąca obsługa systemu cctv w zasadzie jest musem. W końcu zależy od tego bezpieczeństwo wasze, pracowników i całego dobytku. Zresztą mając sprawny monitoring, który nagrywa w wysokiej jakości nawet w nocy, możecie pomóc organom ścigania uchwycić przestępcę grasującego po okolicznych firmach. Ja między innymi posiadam u siebie CCTV. I świetnie wszystkie prace serwisowe wykonuje mi firma AKINT, która ma swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Wiertniczej 143 A. Zdecydowanie warto się zgłosić do niej po pomoc.

ODPOWIEDZ